یک روز در ماه، مهمان لبخندون باشید!!

طبق آمار رسمی منتشر شده، حدود 20 درصد مردم ایران از خدمات دندان‌پزشکی استفاده می‌کنند و اکثر آن‌ها زمانی به دندان‌پزشکی مراجعه می‌کنند که از درد دندان رنج ‌می‌برند. یکی از دغدغه‌های هر شخصی، هنگام مراجعه به دندان‌پزشکی دریافت خدمات با کیفیت و ماندگاری بالا و مسئولیت پذیری در قبال خدمات ارائه شده است.

بیماران ما، خانواده ما هستند و خانواده ما سرمایه ماست. ما برای رشد و گسترش خدمات ارائه شده به همراهی این سرمایه نیازمندیم. بنابراین، تمام تلاش خود را بر جلب رضایت 100 درصدی شما بنا نهادیم. اولین کمپینی که در لبخندون تصمیم به اجرای آن را گرفتیم، کمپین “یک روز در ماه، مهمان لبخندون باشید” است.

همه می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند، هر ماه به تعدادی از افراد که در این طرح ثبت نام کنند، به قید قرعه یکی از خدمات زیر به صورت رایگان و به انتخاب خودشان ارائه می‌گردد:

– عصب کشی
– پر کردن
– جرم گیری
– کشیدن دندان

کمپین لبخندون

این خدمات رایگان به ازای هر کلینیک برای هر ماه قرعه کشی می گردد. لذا با گسترش تعداد کلینیک تحت پوشش، تعداد نفرات برنده بیشتر خواهد گردید.

نحوه شرکت در قرعه کشی

الگوریتم قرعه کشی

براساس ثبت نام های انجام شده تا روز 14 ام هر ماه قرعه کشی بصورت آنلاین برگزار می گردد. این قرعه کشی در فایل اکسل و با استفاده از توابع استاندارد آماری – تولید اعداد تصادفی صورت می گیرد.

  1. اطلاعات در اکسل ذخیره می گردد.
  2. سیستم اعداد تصادفی را ایجاد می کند و بر این اساس ردیف مربوط به هر کد ملی برنده مشخص می گردد.

ویدئوهای قرعه کشی های قبلی

اسامی برنده های دوره های مختلف

اسامی برنده ها