دسته‌ها
اخبار و رویدادها

۲۵٪ تخفیف به ازای هر واحد کامپوزیت ونیر آمریکایی (صد در صد تضمینی)

با توجه به افزایش قیمت متریال‌های دندانپزشکی، بیش‌تر افراد به دنبال کلینیک‌هایی هستند که خدمات کامپوزیت ونیر آمریکایی را با قیمتی مناسب ارائه می‌کنند. در این راستا لبخندون در نظر دارد تا با در نظر گرفتن ۲۵٪ تخفیف به ازای هر واحد کامپوزیت ونیر آمریکایی (صد در صد تضمینی) شما عزیزان را همراهی کند.

کامپوزیت ونیر آمریکاییبه مناسبت فرا رسیدن شب یلدا (از ۲۶ آذر تا ۳۰ آذر) می‌توانید خدمات کامپوزیت ونیر آمریکایی را از کلینیک‌های لبخندون با ۲۵٪ تخفیف دریافت کنید. این کامپوزیت‌ها آمریکایی هستند و صد درصد تضمینی.

برای استفاده از تخفیف ۲۵ درصدی هر واحد کامپوزیت ونیر آمریکایی تنها کافی است به سایت ما مراجعه کنید. سپس با مطالعه اطلاعات تمام کلینیک‌هایی که با این مجموعه همکاری می‌کنند، نزدیک‌ترین کلینیک به محل زندگی خود را شناسایی کنید و برای دریافت خدمات مربوطه مراجعه فرمایید.

قیمت هر واحد ونیر کامپوزیت ۶۵۰ تومان است که با با اعمال ۲۵٪ تخفیف به ازای هر واحد تنها ۵۰۰ هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر راجع به ونیر کامپوزیت

در حالت کلی می‌توان گفت که استفاده از کامپوزیت ونیر آمریکایی برای ترمیم و زیبایی دندان نقطه عطفی در علم دندانپزشکی است. کامپوزیت دندان که در حالت کلی تحت عنوان ونیر کامپوزیت یا لمینت کامپوزیت نیز از آن یاد می‌شود. یکی از موثرترین راه‌های اصلاح طرح لبخند یا شکل و رنگ دندان است.در این روش معمولا لایه‌ای از مواد کامپوزیتی بر روی دندان‌ها قرار گرفته و موجب زیباتر شدن و یک دست شدن دندان‌ها می‌شود.

نکته قابل توجهی که در خصوص استفاده از کامپوزیت دندان وجود دارد این است که این مواد بر اساس شرکت‌های سازنده خود رنگ، جنس و استحکام متفاوتی دارند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به مراکزی مراجعه کنند که در آن‌ها از کامپوزیت ونیر آمریکایی استفاده می‌کنند. زیرا جنس این کامپوزیت ونیر بهتر از سایر مواد موجود در بازار است.

اگر اطلاعات چندانی در مورد استفاده از کامپوزیت ونیر آمریکایی برای ترمیم دندان ندارید. بهتر است بدانید که کامپوزیت در حقیقت متریالی است که برای ترمیم، پر کردن یا زیباسازی دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مواد طوری بر روی دندان قرار می‌گیرند که کاملا طبیعی به نظر می‌رسند. به طوری که تنها فرم یا رنگ دندان‌های آسیب دیده یا تغییر رنگ یافته را بهتر می‌کنند. البته ناگفته نماند که در برخی از موارد از روش ونیر کامپوزیت برای سفید کردن دندان‌ها هم استفاده می‌شود.

با توجه به این‌که استفاده از این روش نیازی به خراش دندان ندارد، بنابراین بیش‌تر از سایر روش‌های زیباسازی دندان مورد استقبال قرار می‌گیرد. هر چند متریال‌های مورد نیاز برای کامپوزیت توسط کشورهای آمریکایی، ایتالیا، آلمان و برزیل تولید می‌شود. اما مواد تولید شده در کشور آمریکا کیفیت بهتری دارند.