مواد و تجهیزات

بکارگیری فناوری نرم افزاری در مدیریت اطلاعات بیمار و کلینیک ها

کلیه مراکز همکار لبخندون تخت پوشش سیستم های نرم افزاری برای مدیریت مناسب مطب و اطلاعات بیماران در بستر اینترنت می باشند. اطلاعات بر روی سروهای مرکزی بصورت امن و لایه بندی شده طبقه‌بندی و از طریق اپلیکیشن های اطلاعات را در اختیار بیماران و پزشکان قرار می دهد.

بکارگیری تکنولوژی پردازش تصویر و هوش مصنوعی در کمک به تشخیص رنگ ها و درمان ها

لبخندون با همکاری محققین و جوانان مستعد برترین دانشگاه های کشور در حوزه یادگیری ماشین و پردازش تصویر ، در حال تحقیق و پژوهش بروی تشخیص رنگ دندان در درمان های پروتز و افزایش دقت انتخاب رنگ دندان و همچنین توسعه یادگیری ماشین برای درک مسائل و مشکلات دندان در تصاویر رادیو گرافی می باشد. این خدمات در آینده ای نزدیک بصورت آنلاین در مراکز همکار لبخندون ارائه می گردد.

تجهیزات ما

لبخندون سعی نموده است تا با استفاده از یونیت های مناسب و استاندارد راحتی لازم را در ارائه خدمات به بیمارن فرآهم سازد.

اتوکلاوهای استریل

اتوکلاو ها با قرار گیری در فشار و دمای بالا و بخار اشباع شده، ابزارهای دندان پزشکی را استریل می کنند. اتوکلاوهای مورد استفاده لبخندون در مراکز ما از تولید کنندگان بین المللی وارد می شوند و پزشکان ما در پروتکل های سخت برای استریلی کردن ابزارها آموزش می بینند. حداقل استاندارهای ما برای استریل ابزار بکارگیری اتوکلاوهای کلاس D می باشند.

مواد مصرفی

کلیه مواد مصرفی در کلیه مراکز از مواد اصل و مورد تایید جامعه پزشکی و دارای هولوگرام های استاندارد می‌باشند. خط قرمز لبخندون بکارگیری مواد درجه 1 و اصل و جلوگیری از حذف و یا کاهش کیفیت به دلایل شرایط اقتصادی می باشد.

فایل های روتاری برای درمان ریشه

لبخندون با توجه به اینکه بیشترین سطح خدمات درمان در حوزه دندانپزشکی را در خدمات پایه مانند عصب کشی و ترمیم می داند، لذا واردات این فایل های روتاری را از بهترین برندهای مطرح آلمان و ژاپن انجام می‌دهد. بکارگیری این فایل ها تجربه منحصری را در افزایش دقت درمان ریشه برای پزشکان به همراه خواهد داشت.