داستان شکل گیری لبخندون

داستان شکل گیری لبخندون به اوایل سال 1396 برمی‌گردد، البته ورود ما به حوزه سلامت دهان و دندان در سال 1394 بود، وقتی یک مطب دندان پزشکی را از صفر به مطبی شناخته شده با انواع خدمات تخصصی در منطقه خانی آباد رساندیم. دغدغه همیشگی ما ارائه خدماتی با کیفیت مبتنی بر صداقت که منجر به رضایت بیمار شود، بوده و هست.

لبخندون با شعار بیماران ما، خانواده ما و با چشم انداز ایجاد شبکه‌ای از مطب‌ها و کلینیک‌های دندان پزشکی به وسعت ایران که خدمات سلامت دهان و دندان را برای همه ارائه دهد، کار خود را شروع کرد.

لبخندون به کمک پزشکان و با استفاده از تجهیزات و آخرین متدهای روز، مجموعه‌ای جامع از خدمات بهداشت دهان و دندان مقرون به صرفه، با بالاترین کیفیت و بهترین نتیجه را برای بیماران به ارمغان می‌آورد. ایجاد رابطه صحیح بین بیمار و پزشک که منجر به ارائه خدماتی با کیفیت بالا، رضایت 100 درصدی بیماران، مسئولیت پذیری و پاسخگویی در قبال خدمات ارائه شده، یکی از اهداف لبخندون است. رشد لبخندون، رشد دندان پزشکان را به دنبال خواهد داشت و متناسب با این رشد مسئولیت ما نیز بیشتر خواهد شد. ما به راستی و درستی این راه باور داریم و با هم در این مسیر حرکت خواهیم کرد.