کلینیک لبخند مهرگان

توضیحی در مورد کلینیک.


Notice: Trying to get property of non-object in /home/labkhandooncp/public_html/wp-content/themes/revolution/vc_templates/thb_image.php on line 16

Notice: Trying to get property of non-object in /home/labkhandooncp/public_html/wp-content/themes/revolution/vc_templates/thb_image.php on line 17

آموزش پزشکی کودکان در ایران برای اولین بار در دانشگاه تهران با تشکیل گروه کودکان به همت دکتر محمد قریب آغاز شد. تومور مغزی، اعصاب کودکان، رشته‌های فوق تخصصی کودکان که در حال حاضر در ایران وجود دارد و … رشته فوق تخصصی نوزادان می‌باشد.

آموزش تخصصی رشته کودکان از سال ۱۳۴۸ با تأسیس اولین بیمارستان تخصصی کودکان (مرکز طبی کودکان) در تهران آغاز شد و اولین گروه فارغ التحصیلان رشته تخصصی کودکان در سال ۱۳۵۰ فارغ‌التحصیل شدند. ازسال ۱۳۵۵ آموزش فوق تخصصی رشته کودکان در بیمارستان مرکز طبی کودکان در رشته بیماریهای کلیه کودکان آغاز شد.

متخصصان ما از تکنیک های پیشرفته مانند:
  • پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است ز جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت.
  • در عملکرد بالینیپزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی ترتیب خاصی از فعالیت‌ها وجود دارد.
  • سابقه خانوادگی (FH):فهرست بیماری‌ها در فامیل که ممکن است بیمار را مورد تأثیر قرار دهد. گاه یک شجره‌نامه به کار می‌رود.

خدمات عمومی جراحی مغز و اعصاب

تومور مغزی
ستون فقرات
رادیوتراپی
تومور ستون فقرات
بیهوشی
عروقی
نقشه برداری مغزی
هیپوفیز

پزشکان محبوب

ستاره البرز

تومور مغزی

بهروز موحد

رادیوتراپی

مژگان بهرامی

عروقی

ما اینجایم که به شما کمکم کنیم

معاینه فیزیکی، معاینه بیمار به دنبال یافتن علایم بیماری است که در آن نشانه‌ها را بیمار بیان می‌کند و علایم توسط پزشک پیدا می‌شوند. پزشک از حواس بینایی، شنوایی، لامسه و … استفاده می‌کند.

گرفتن وقت ملاقات